Dlaczego białe meble są modne?

W związku z popularnością stylu skandynawskiego, modna stały się także meble w tym klimacie. Głównie są to białe meble. Nie powinna dziwić ich popularność i powszechność. Białe meble posiadają szereg cech, które sprawiają, że nie mają sobie równych. Zobaczcie czy faktycznie warto zainwestować w białe meble i co wyróżnia je na tle innych. 

wallpaperscraft.com


Biały oznacza świeży 

Biel kojarzy się jednoznacznie z czymś czystym i nowym. Białe meble, nawet po latach użytkowania nadal wyglądają na świeże i sprawiają, że aranżacja pokoju wygląda na nową. Należy jednak pamiętać o odpowiednim dbaniu o białe powierzchnie. Biel jest piękna, ale tylko wtedy, kiedy jest czysta i zadbana. Biel nie lubi się z kurzem, brudem i smugami. Wszystko ma być nieskazitelne, jak sam kolor.

Biały jest elegancki 

Nie ma bardziej eleganckiego koloru niż biel. Wystarczy wyobrazić sobie pannę młodą w ślubnej sukni. Czy w innym kolorze wyglądałaby tak samo? Z pewnością nie! Biel we wnętrzach także jest elegancka i sprawia, że wnętrza wydają się bardziej luksusowe i mają w sobie większą klasę.

Biały jest zawsze w modzie 

Czy kiedyś biel była nieobecna w panujących trendach? Nigdy tak nie było. Zawsze to właśnie biały towarzyszy najmodniejszym kolorom sezonu. Nic w tym dziwnego. Biel dobrze łączy się z innymi kolorami i sanowi podstawową barwę w palecie. Białe wnętrza można łatwo zmieniać, dodając do nich dekoracje i bardziej wyrazistych kolorach. Żółty dywan czy kolorowe pufy.

Biel bieli nierówna 

Kolor biały ma jeszcze jedną, niezwykle istotną cechę, nie jest jednorodny. Biel ma różne odcienie. Jedna jest śnieżnobiała, inna z lekką domieszką błękitu, a jeszcze inna waniliowa. I tak biel przestaje być nudna i staje się oryginalna i nieodgadniona. Przekonani? To spójrzcie na świat w białym kolorze.

Ten wpis został opublikowany w kategorii Aktualności. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Podaj odpowiednią cyfrę lub literę. Pole wymagane. * Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.