Flower power

Kwiaty. Czy jest ktoś, kto ich nie lubi?! Sądzimy, że nie znajdzie się taka osoba. Kwiaty to dar natury. Są podziwiane, a zachwyt nad nimi przenoszony jest do wnętrz. Kwiatowe dekoracje, tapety, a nawet meble sprawiają, że wnętrza ożywają i rozkwitają pięknem. Można ukwiecić wnętrza kwiatowymi motywami lub inspirować się kolorami najpiękniejszych roślin. Zobaczcie tylko i rozkoszujcie się pięknem wnętrz. 

topinspirations.com

Usłane kwiatami 

Sympatykom motywów kwiatowych najbardziej podobają się wnętrza, w których widać obecność roślin. Ogromną popularnością cieszą się tapety we florystyczne motywy. Na ich tle nawet proste, minimalistyczne meble prezentują się doskonale. Odważnym i tym, którzy chcą wprost zaakcentować swoją miłość do kwiatów poleca się sofy i fotele w kwiatowe motywy. Doskonałym pomysłem jest połączenie ich z meblami o monochromatycznych barwach i fakturach.

 

Dodatki w kwiatki 

Kwiaty są dość wymagającym motywem, zatem nie każdy, kto je lubi, chce wprowadzać je do wnętrz w postaci mebli. Lepszym i bezpieczniejszym pomysłem są elementy dekoracyjne, które nawiązują do świata flory. Co powiecie na kwiecistą pościel?

W kolorach ulubionych kwiatów 

Inspiracji kwiatowymi motywami we wnętrzach nie trzeba rozumieć dosłownie. Równie dobrze można inspirować się kolorami swoich ulubionych kwiatów. Zobaczcie nasze propozycje.

Orchidea – jeden z najpiękniejszych kwiatów. Najpopularniejszy jest w kolorze mocnego różu i delikatnego fioletu.

Stokrotka – białe, delikatne płatki i żółty środek. Połączenie iście energetyczne i słoneczne.

Hortensja – piękne, maleńkie kwiatki, które budują jedną, większą całość. Eteryczny i subtelny – w kolorze błękitu doskonale sprawdza się też we wnętrzach.

Róża – czerwona rzecz jasna, o głębokim kolorze czerwonego wina lub bardziej krwista. Zieleń listków równoważy pełen temperamentu kolor.

To jak? Wprowadzacie kwiaty do swoich wnętrz?

Ten wpis został opublikowany w kategorii Aktualności. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Podaj odpowiednią cyfrę lub literę. Pole wymagane. * Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.