Łóżko do 1000 złotych

Ostatnio pisaliśmy o tym jakie można mieć łóżko za 500 zł. Czas podnieść poprzeczkę. Jeśli do dyspozycji masz dwa razy więcej, masz i więcej możliwości. 1000 złotych przeznaczone na zakup łóżka to i dużo, i mało. Daje to pewne ograniczenia, ale i pole do popisu. My postaramy się pokazać, że taki budżet wystarczy na okazały mebel do spania.

money-256282_1920

Jakie łóżko drewniane za 1000 zł?

Jeśli Twój budżet wynosi 1000 złotych nie masz tak dużych ograniczeń jak w przypadku 500 zł. Przede wszystkim możesz zdecydować się na inny gatunek drewna niż sosna. Dobrą inwestycją są łózka z rodzimych, liściastych gatunków drzew. Drewno bukowe na pewno sprosta Twoim wymaganiom. Poza odpowiednią jakością ma ono jeszcze jedną, ważną zaletę. Drewno bukowe można pokrywać bejcami, lakierami i olejami. Dodając do tego łatwość obróbki oraz plastyczność, można osiągnąć zdumiewający efekt. Marzy Ci się łóżko w bieli, w kolorze orzecha lub modnym, ciemnym wenge – wszystko da się zrobić.

lozko-drewniane-bukowe-filonekII-calvados-5

Nie takie zwykłe łóżka

Łóżka o nieco wyższej cenie cechuje także większa solidność wykonania. Okazałe nogi, duże zagłówki, które często wzbogacone są rattanem lub mają ciekawą formę – to wszystko można mieć za nie więcej niż 1000 zł. Taka kwota pozwoli na zakup dużego, małżeńskiego łoża.

Gwarancja na łóżka drewnianej

Nawet jeśli producent udziela dwuletniej gwarancji na sprzedawane wyroby drewniane, możesz mieć pewność, że posłużą one dłużej niż się spodziewasz. 5, 10, 15 lat… łóżko z twardego, litego drewna to mebel dla pokoleń. Warto jednak w tej kwestii polegać na polskich producentach, którzy bardziej niż masową produkcję cenią indywidualność i troskę o spełnienie marzeń klienta o spokojnym śnie.

http://www.urokdrewna.pl/lozko-drewniane-bukowe-filonek-160-200-p-191.html

Ten wpis został opublikowany w kategorii Aktualności i oznaczony tagami , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Podaj odpowiednią cyfrę lub literę. Pole wymagane. * Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.