Sypialnia dla mężczyzny

Sypialnia to miejsce, które raczej utożsamiamy z kobietami. Subtelna toaletka, różowe poduszki, koronki, lustra i wygodne łóżko – wszystko to kojarzy nam się z kobiecą sypialnią, a co jeśli sypialnię zamieszkuje jedynie mężczyzna? Przecież kawaler nie będzie spał i funkcjonował w cukierkowej przestrzeni. Sypialnia też może być pomieszczeniem męskim i z charakterem. Zobaczcie jak ją urządzić.

Drewniane łóżko do sypialni bukowe Ida

Sypialnia dla singla

Potrzeby singla są znacznie mniejsze niż singielki, nie musi on posiadać przepastnej garderoby i miejsca, w którym wykona makijaż. Jednak wygodne łóżko jest mu potrzebne tak samo, jak singielce. Zdecydowanie lepiej niż model jednoosobowy wybrać łóżko o wymiarze 140 x 200 cm lub większe. W przyszłości na pewno się przyda, a drewniany model wytrzyma nawet kilkanaście lat.

Jeśli początkowo mebel do spania ma służyć mężczyźnie, warto wybrać model solidny, na masywnych nogach i z wygodnym zagłówkiem. Obok łóżka warto ustawić szafkę nocną, na której ustawić można lampkę czy budzik. Na początek jedna wystarczy, z chwilą, gdy do sypialni wprowadzi się druga osoba, warto dokupić kolejną szafkę. W sypialni przyda się także komoda, która posłuży do przechowywania bielizny oraz T-shirtów. Warto także zdecydować się na zakup szafy. Dwudrzwiowa w zupełności wystarczy, a w razie konieczności dzielenia jej z drugą połówką, można oddać jej część. Sypialnia singla to, jeśli chodzi o meble, minimum. Ograniczenie się do najpotrzebniejszych mebli sprawi, że sypialnia nie będzie zagracona, a we wnętrzu znajdzie się też miejsce na telewizor, głośniki i ulubiony sprzęt elektroniczny.

Łóżko z drewna bukowego do sypialni Pablo proste

Jak urządzić męską sypialnię?

Męska sypialnia to mało dodatków i stonowane kolory. Jeśli chodzi o elementy dekoracyjne warto je ograniczyć do minimum. Stylowa lampa, drewniane ramki, poduszki i koc w ciemnych barwach – te elementy w zupełności wystarczą. Wybierając kolor ścian także warto postawić na męskie kolory: szarości, beże, odcienie niebieskiego czy brązu. Odważnym polecamy ścianę z cegły lub betonową. W takim otoczeniu drewniane łóżko będzie prezentować się doskonale, sypialnia będzie iście męską, a w momencie, gdy wprowadzi się do niej reprezentantka płcie przeciwnej, z łatwością ją odmienimy.

Ten wpis został opublikowany w kategorii Aktualności. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Podaj odpowiednią cyfrę lub literę. Pole wymagane. * Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.