img img
skontaktuj się z nami:
41 370 16 52
500 480 580
pon-pt: 8:00 - 16:00
img img
img img
skontaktuj się z nami:
41 370 16 52
500 480 580
pon-pt: 8:00 - 16:00
Opcje przeglądania

 Właściwy wymiar snu!

Na materacu spędzamy więcej niż trzydzieści procent naszego życia. Jego jakość w sposób oczywisty musi mieć pozytywny wpływ na zdrowie, samopoczucie i chęć do życia. Jak powszechnie wiadomo tylko głęboki, mocny sen najlepiej regeneruje ciało i umysł. Odpowiednio dobrany materac sprawia, że kręgosłup, głowa, szyja, tułów i nogi przyjmują odpowiednią pozycję. Dzięki niej organizm może skupić się na odpoczynku. Warto pamiętać, że materac powinien mieć odpowiednią wielkość – dłuższy o co najmniej 20 centymetrów od ciała śpiącego będzie idealnie służył organizmowi. Optymalna szerokość nie może być mniejsza niż 80 centymetrów dla pojedynczej osoby.

Jak wybrać najlepszy materac?

Jego wkład i konstrukcja w dużej mierze stanowią o jakości snu, wypoczynku. Decydują o tym czy wstaną Państwo wyspani i pełni energii czy zmęczeni i obolali. Powierzchnia materaca powinna być równa i sprzyjająca naturalnemu kształtowi kręgosłupa. Co ważne użyte materiały powinny spełniać wszystkie normy bezpieczeństwa oraz być hypoalergiczne. Od jakości sprężyn, pianek, materiałów wprost zależy jak kolorowe będą sny.

Materace bonelowe!

Specjalna konstrukcja oraz wysokogatunkowy drut, posiadający certyfikat ISO 9001 sprawiają, że materace bonelowe tak bardzo sprzyjają wyspaniu. Doskonale rozkładają obciążenia, dzięki czemu ciało, w szczególności kręgosłup, przyjmuje zdrową pozycję. Zabezpieczone specjalnymi materiałami sprawiają, że sny są tak bardzo miłe.

Łóżko drewniane w duecie z materacem

Od 1992 roku firma M&K Foam KOŁO produkuje na potrzeby polskiego i europejskiego rynku doskonałej jakości, wygodne, wytrzymałe i prozdrowotne materace bonelowe. Znana jest z rozwiązań konstrukcyjnych, które sprawiają, że śpi się na nich smacznie i jednocześnie zdrowo.

Para idealna: łóżko drewniane i materac bonelowy

Materace tego rodzaju w połączeniu z sosnowymi, bukowymi łóżkami tworzą zestawy sprzyjające zdrowiu, hypoalergiczne, naturalne i wygodne. Odpoczynek i sen w tak naturalnym otoczeniu jest zawsze bardzo przyjemny.

Materac KOKOS medium 160 cm

Materac KOKOS medium 160 cm
Materac KOKOS medium 160 cm
Jakość gwarantowana! Norma ISO 9001 najlepiej zaświadcza o jakości – a właśnie taką mają...
Cena: 890,00 zł (netto: 723,58 zł )
szt.

Materac stanowi integralną część łóżka. Twoje nowe, łóżko drewniane nie może obyć się bez wygodnego materaca. Koniecznie należy go dobrać do własnych, indywidualnych preferencji. Do wyboru są materace bonelowe ze sprężynami oraz materace kieszonkowe. To najpopularniejsze modele. Każdy materac ma inny stopień twardości. Miękkie materace idealnie sprawdzą się u osób, które nie mają problemów z kręgosłupem. Jeśli komuś doskwiera ból pleców, lepiej wybrać materac twardy, który stanowi idealne podparcie dla bolącego kręgosłupa. Materac należy dopasować także do wewnętrznego wymiaru łóżka.  Łóżko 160x200 cm wymaga materaca o tych samych wymiarach, lub dwóch materacy pojedynczych, o wymiarach 80 x 200 cm. Materace pojedyncze zaleca się stosować przy stelażach regulowanych oraz w przypadkach, gdy jedna z osób wybrała materac miękki, a druga woli spanie na twardym.

Nie chcesz przegapić żadnej dostawy i być na bieżąco z aktualnymi promocjami? Zapisz się na nasz newsletter
do góry
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl