Numery telefonów: 500 480 580, 500 530 580
img img
Stwórz jesienny klimat w sypialni.
Stwórz jesienny klimat w sypialni.

Cała paleta jesiennych barw w Twojej sypialni

Jesień – oczywiście ta słoneczna, którą lubimy najbardziej – to cała paleta różnorodnych barw, którymi usłane są lasy, parki i skwery. W odróżnieniu jednak od tych, które królują latem są one zdecydowanie bardziej zgaszone. Soczysta zieleń ustępuje miejsca brudnym żółciom, pomarańczom i szraościom, które choć wciąż wyraziste są już zdecydowanie bardziej stonowane. Dlatego też tworząc jesienny wystrój sypialni warto skupić się na kolorach, które nawiązują do tych za oknem, jak m.in. brązy i odcienie cappuccino, dodatkowo wzbogacając je o butelkowe zielenie i lekko przybrudzone granaty. Aby zastosować je w sypialni wcale nie musimy od razu dokonywać gruntownego remontu czy też dużych zakupów. Wystarczy, że skupimy się na dodatkach w postaci np. dywanu, zasłon, czy też narzuty na łóżko utrzymanej w tej właśnie tonacji kolorystycznej.

Otul się miękkością

Jesienna sypialnia powinna stać się miejscem w którym będziemy czuli się jeszcze bardziej przytulnie niż dotychczas. Niezbędne do tego celu są miękkie tkaniny. Mogą to być pledy, koce, narzuty, pościel, poszewki na poduszki, a nawet dywany i makatki. Zadbajmy o to, aby w tym czasie w naszej sypialni znalazło się ich zdecydowanie więcej. Narzuty i pledy poza łóżkiem mogą znaleźć się również na krześle lub fotelu. Do jednego dużego dywanu znajdującego się w sypialni możemy dodać niewielkie miękkie dywaniki typu shaggy rozmieszczone po obydwu stronach łóżka lub sztuczne skóry. Im więcej się ich znajdzie w naszej sypialni tym lepiej. 

Jesienna sypialnia skąpana w blasku świec

W okresie jesieni światło odgrywa bardzo ważną rolę dla naszego samopoczucia. W związku z tym, że tego naturalnego z każdym dniem jest coraz mniej, musimy zadbać o to, aby zastąpić je w odpowiedni sposób światłem sztucznym. Do stworzenia jesiennej aranżacji oprócz oświetlenia głównego oraz lamp podłogowych lub stołowych będziemy potrzebować także dużej ilości świec. Rozmieszczone w różnych punktach sypialni nie tylko staną się dodatkowym źródłem światła, ale też nadadzą jej wyjątkowego klimatu. Wybierajmy grube, kolorowe świece, których odcienie dopełnią kolorystkę zastosowaną w całym wnętrzu. 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl