Numery telefonów: 500 480 580, 500 530 580
img img

Doskonałe drewno!

W miejscach, w których woda i powietrze są nieskazitelnie czyste dorastają drzewa bukowe, z których produkujemy łóżka. Dzięki doskonałym warunkom środowiska nabierają swoich najlepszych cech. Deski z nich pozyskane mają unikatowy rysunek słoi, zachwycają subtelnością i wyjątkowością. Emanują energią, która bardzo pozytywnie oddziałuje na człowieka.  Wysokogatunkowe, lite drewno stanowi także o jakości przyszłych mebli. Są one wytrzymałe, mocne i niezawodne.

Ekologiczne łóżko bukowe

Pozytywna, harmonijna energia łóżka bukowego pozwala na naprawdę głęboki i relaksujący odpoczynek. Drewno tego gatunku – tak naturalne dla człowieka – by zachować swoje piękno i aurę musi być wykończone substancjami organicznymi. Impregnaty, lakiery, bejce jakich używamy są w pełni ekologiczne i hypoalergiczne. Podkreślając urodę słoi nie mają negatywnego wpływu na zdrowie i samopoczucie człowieka. Harmonijna atmosfera jaką wnoszą do pomieszczenia zaskoczy Państwa swoją naturalnością.

Pablo – łóżka w nowoczesnej stylistyce

Prosta, elegancka forma łóżek z linii Pablo to połączenie tradycyjnych materiałów, doskonałego rzemiosła oraz nowoczesnego projektowania. Harmonijne proporcje oraz ograniczenie elementów ozdobnych nadaje im klasycznego, ujmującego wyrazu. Funkcjonalne i pasujące do niemal każdego rodzaju przestrzeni, stylizacji łóżka z linii Pablo stanowią kwintesencję dobrego smaku. Paleta kolorystyczna jaką proponujemy obejmuje odcień buku naturalnego, olchy, dębu, calvadosu, orzecha /wenge.

Bezpieczeństwo

Konstrukcja łóżek została tak zaprojektowana by zapewnić maksymalne bezpieczeństwo użytkownikom. Mocne, wytrzymałe, specjalnie selekcjonowane drewno jest odporne na duże i zmienne obciążenia, znane jest także ze swojej podstawowej właściwości: wytrzymałości. Tak zwana piąta i szósta noga dodatkowo gwarantuje i zapewnia stabilność łóżek. A te z linii Pablo są nad wyraz niezawodne i bezpieczne. Latami będą spełniać oczekiwania.

 Łóżko z drewna bukowego do sypialni Pablo proste

Łóżko bukowe Pablo proste 140 x 200
Łóżko bukowe Pablo – sen to takie naturalne! Drewno bukowe, by nabrać wszystkich sw...
Łóżko bukowe Pablo proste 140 x 200
Producent: UrokDrewna
Cena: 899,00 zł 1 080,00 zł
szt.
zobacz więcej
  • promocja
Łóżko bukowe Pablo proste 160 x 200
Łóżko bukowe Pablo – naturalne jak sen! Dzięki specjalnie selekcjonowanemu, pochodz...
Łóżko bukowe Pablo proste 160 x 200
Producent: UrokDrewna
Cena: 970,00 zł 1 170,00 zł
szt.
zobacz więcej
  • promocja
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl