Numery telefonów: 500 480 580, 500 530 580
img img

Regał pełny – ekologiczny

 Łącząc klasyczne wzornictwo z ekologicznymi surowcami uzyskaliśmy mebel niemal doskonały. Dzięki wysokogatunkowemu, ściśle selekcjonowanemu materiałowi jakim jest lite drewno, które wyrastało w najczystszych lasach tworzymy meble wyjątkowo trwałe. Zdrowe drewno i nieszkodliwe substancje wykończeniowe, jakie stosujemy sprawiają, że nasze meble mają pozytywny wpływ na samopoczucie. Dzięki tym cechom bardzo chętnie są kupowane min. przez alergików.

 Klasyczna elegancja

 Jeśli istnieje mebel ponadczasowy to z pewnością jest nim drewniany regał pełny. W najlepszym tego słowa znaczeniu proste wzornictwo sprawia, że regały pełne dobrze prezentują się w każdej przestrzeni. Lite drewno stanowi nie tylko o ich pięknie, ale także o jakości.

 Praktycyzm

 Dzięki połączeniu dolnej szafki z górnymi półkami regały pełne podbiły serca wielu praktycznych osób. Ta podwójna możliwość stała się niemal ich wyróżnikiem. Podobnie jak wymiary. Są optymalne: ani za małe, ani za duże. Projektując półki nie traciliśmy z oczu różnorodnych przedmiotów, jakie chcieliby Państwo na nich przechowywać. Nawet te znacznej wielkości zmieszczą się zostawiając wciąż dużo wolnego miejsca.

 Jakość tkwi w detalach

 Jeśli żywotność regałów wykonanych z płyt liczyć można w sezonach, to regały drewniane są jak długoterminowa inwestycja z wysokim procentem zysku. Jakości autentycznego rzemiosła, sprawdzonych metod i odrobiny serca.

 Pełnia możliwości

 Nie lubimy ograniczać klientów. Trzy rodzaje frontów – gładki, filonek i rattan oraz możliwość wybarwienia regałów na kilka kolorów pozwoli Państwu dostosować nasz regał do indywidualnych potrzeb i gustów.

 Solidnością wykonania, jakością materiałów, stylem, niezwykłym charakterem, energią nasze regały dystansują masowe odpowiedniki. Regały pełne oferowane w naszym sklepie mają to coś! Coś nieuchwytnie ponadczasowego – w każdym tego słowa znaczeniu!

 

Regał sosnowy 80 (nr kat 67a)
Regał sosnowy – naturalnie energetyczny! Lite sosnowe drewno pochodzące z najczystszy...
Regał sosnowy 80 (nr kat 67a)
Producent: UrokDrewna
Cena: 1 040,00 zł
szt.
zobacz więcej
Regał sosnowy 80 (nr kat. 67)
Sosnowy regał pełny – najzdrowszy wybór! W czystych rejonach Polski rosną sosny, kt...
Regał sosnowy 80 (nr kat. 67)
Producent: UrokDrewna
Cena: 970,00 zł
szt.
zobacz więcej
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl