Numery telefonów: 500 480 580, 500 530 580
img img

Z polskiego, czystego lasu!

Buk – drewno nad wyraz wytrzymałe i subtelnie piękne stanowi najlepszą rekomendację do zakupu. Czas zdaje się na niego nie działać – jest odporne na zniszczenia. Również jego uroda nie przemija wraz z wiekiem. Swoje niezwykłe cechy uzyskuje tylko w dogodnych warunkach – w czystym środowisku. Właśnie z takich miejsc zamawiamy drewno.

Bezpretensjonalnie piękne

Linia Rico adresowana jest do miłośników sugestywnej stylistyki. Minimalistyczna forma połączona z tradycyjnym rzemiosłem zaowocowała kolekcją łóżek chętnie kupowanych do nowocześnie urządzonych sypialni. Prosty, oszczędny projekt pozwala wyeksponować naturalny uroku faktury drewna bukowego. Cieszy oko i koi duszę.

Coś niezwykłego

Esteci powiadają, że łóżka Rico mają to „coś”. Olśniewający swoim pięknem rysunek słoi wydobywamy za pomocą obróbki termicznej. Impregnacja i lakierowanie natryskowe doskonale konserwuje ten efekt. Piękne słoje – energetyczne i naturalnie harmonijne – wniosą wiele ciepła do każdej sypialni. Dzięki zastosowaniu hypoalergicznych substancji wykończeniowych osoby cierpiące na alergię będą wstawać w doskonałym samopoczuciu.

Z pełnym poczuciem bezpieczeństwa

Wzmocnione specjalną listwą i wyposażone w tak zwaną piątą i szóstą nogę łóżka z linii Rico gwarantują jakość liczoną długimi latami. Konstrukcja została zaprojektowana z myślą o swobodnym i niczym nie ograniczonym korzystaniu z łóżek. Pełna stabilność, odporność na zniszczenia i solidność wykonania sprawiają, że linia stała się bardzo popularna wśród klientów szukających łóżek o najwyższej jakości i nowoczesnej estetyce.

 
Drewniane łóżko do sypialni bukowe Ida

Łóżko drewniane bukowe Rico 140x200
Łóżko Rico – naturalna energia! Taką energię mają tylko łóżka drewniane. Wykon...
Łóżko drewniane bukowe Rico 140x200
Producent: UrokDrewna
Cena: 1 100,00 zł
szt.
zobacz więcej
Łóżko drewniane bukowe Rico 160x200
Łóżko Rico – dla koneserów drewna! Energetyczne i subtelnie piękne łóżko z lini...
Łóżko drewniane bukowe Rico 160x200
Producent: UrokDrewna
Cena: 1 250,00 zł
szt.
zobacz więcej
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl