Numery telefonów: 500 480 580, 500 530 580
img img
Gdzie kupić materac?
Gdzie kupić materac?

Gdzie kupić materac?

Gdy urządzasz sypialnię, zapewne w pierwszej kolejności myślisz o tym, jakie łóżko wybrać, co powiesić na oknie i jaki kolor ścian będzie najlepszy w tym wymagającym pomieszczeniu. A poświęcasz czas na myślenie o materacu?

Najczęściej nie poświęca się zbyt wiele czasu materacom do spania, a niesłusznie. Materac do łóżka to przepis na dobry sen. To podparcie dla ciała.

Dzięki niemu wstajesz wypoczęty lub wstajesz lewą nogą.

To bardzo ważny element sypialni i łóżka, dlatego zawczasu sprawdź, gdzie kupić dobry materac i jak zabrać się do poszukiwań.

Jak zacząć poszukiwania dobrego materaca?

Pierwszym krokiem jest zrozumienie własnych potrzeb i preferencji.

Określ, jakie cechy materaca są dla Ciebie najważniejsze:

 • Preferujesz twardsze czy miękkie łóżko?
 • Śpisz na pojedynczym łóżku czy w towarzystwie?
 • Potrzebujesz dodatkowego wsparcia dla pleców?
 • Masz jakieś specjalne wymagania związane z alergiami?

Odpowiedzi na te pytania pomogą Ci w poszukiwaniach i skupieniu się na odpowiednich modelach.

Zdobądź jak najwięcej informacji na temat różnych rodzajów materacy, ich cech, cen i technologii. Nie pozostawiaj niczego przypadkowi.

Przeglądaj strony internetowe producentów, czytaj recenzje i opinie użytkowników. Dzięki temu będziesz dobrze poinformowany i będziesz w stanie dokonać świadomego wyboru.

Czym charakteryzuje się dobry materac?

Dobry materac to taki, który przede wszystkim odpowiada Twoim preferencjom. Musi mieć odpowiednią twardość, zdejmowany pokrowiec, a także (co oczywiste) rozmiar.

W Uroku Drewna zamówisz materace do łóżek pojedynczych i podwójnych:

 • 90x200
 • 120x200
 • 140x200
 • 160x200
 • 180x200

W ofercie przygotowaliśmy materace kieszonkowe (inaczej woreczkowe), ale jeśli wolisz inne modele, np. materace bonelowe, też znajdziesz coś dla siebie.

Gdzie kupić materac: w sklepie online czy stacjonarnie?

A gdzie kupić materac do łóżka? Istnieje kilka możliwości, które warto rozważyć:

 • Stacjonarne sklepy meblowe (sieciowe lub lokalne) – zazwyczaj oferują dość szeroki wybór w różnych cenach;
 • Sklepy specjalistyczne oferujące wyłącznie materace – oferują największy wybór i często najwyższe ceny ze względu na swoją specjalizację;
 • Sklepy online oferujące meble i akcesoria do domu, takie jak Urok Drewna. Tutaj znajdziesz wyselekcjonowane modele.

Czas na ciekawostkę. Mimo że w sklepie online często płaci się za przesyłkę, to właśnie w salonie stacjonarnym najczęściej się przepłaca!

Sklep stacjonarny to większe koszty utrzymania budynku, doradców i pracowników na sali z produktami, koszty opłacenia magazynów i ich pracowników... To wszystko wpływa na cenę produktów.

Dlatego zdecydowanie korzystniej rozsiąść się w domowym fotelu i zamówić wymarzony materac online, na przykład w Uroku Drewna.

Gdzie kupić dobry materac do łóżka? W Uroku Drewna!

Nasz sklep online oferuje szereg typów materaców do łóżka, które sprawdzą się u wszystkich. Jest tak dzięki wspomnianej wcześniej selekcji produktów.

Materace bonelowe to klasyczne materace, na które decyduje się wiele osób. Są to materace sprężynowe, które mają swoje zalety, na przykład trwałość, ale także wady (np. efekt fali podczas przewracania się jednej osoby na materacu).

Oferujemy także materace kieszonkowe, w których sprężyny działają niezależnie dzięki umieszczeniu każdej sprężyny w osobnym woreczku. W nich nie spotkasz się z dyskomfortem "fali", bo materac pracuje wyłącznie pod ciężarem danego ciała.

Pokrowce naszych materaców są hipoalergiczne, pikowane dwustronnie OVATĄ oraz wełną owczą. Dzięki temu zapewniają wysoką jakość snu i są przyjazne alergikom.

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl