Numery telefonów: 500 480 580, 500 530 580
img img
Komoda - mebel wielofunkcyjny
Komoda - mebel wielofunkcyjny

Komoda – mebel wielofunkcyjny

Komoda drewniana to mebel na tyle wielofunkcyjny, że stawiamy ją chętnie w salonie, sypialni, a nawet przedpokoju. Może służyć na dużo różnych sposobów i być nawet ozdobą mieszkania! Jak pogodzić te wszystkie zadania? Jak zaaranżować mebel tego typu w domowej przestrzeni?

Jaka komoda będzie najlepsza do małego mieszkania?

Tyle pytań! Ale spokojnie, na wszystkie odpowiemy w artykule.


Wielofunkcyjne meble do małych mieszkań – zaaranżuj komodę w sypialni

Komodę możemy zaliczyć do wielofunkcyjnych mebli z wielu powodów:

  • To mebel, który z łatwością umieścisz w salonie oraz sypialni. Wszędzie dobrze wygląda, jest spójny z innymi elementami wyposażenia i co najważniejsze – może pomieścić wiele rzeczy, których nie chcesz trzymać na wierzchu.
  • Komody w Uroku Drewna dobierzesz do metrażu swojego mieszkania. Jeśli dysponujesz niewielką przestrzenią, nic straconego. Komoda narożna z szufladami się tam, gdzie ogranicza Cię miejsce i musisz kombinować.
  • Nawet niewielkie komody zazwyczaj są bardzo pakowne, dlatego są świetnym rozwiązaniem do małych mieszkań. Za drzwiami komody znajdują się pojemne półki, które pomieszczą całkiem sporo skarbów.

Komoda w sypialni pełni rolę wielofunkcyjnego mebla, ponieważ zazwyczaj jest bieliźniarką, w której umieszczasz bieliznę, pościele, zapasowe poszewki oraz ręczniki. Wszystko to zostaje estetycznie schowane za frontowymi drzwiczkami mebla. Dzięki temu zachowujesz porządek w sypialni.

Komoda może też odgrywać rolę dekoracyjną. To na niej najlepiej wygląda wazon z kwiatami, ramki z ulubionymi zdjęciami czy inne drobiazgi, które chcesz wyeksponować.

Dobrze, jeśli wybrana komoda będzie pasować do pozostałych mebli w sypialni. Aby tak było wybierz wyposażenie utrzymane w podobnym stylu. Mogą być to drewniane meble, takie jak sosnowe lub bukowe łóżka oraz spójne z nimi drewniane komody z oferty Uroku Drewna.

 

Komoda, czyli mebel wielofunkcyjny do salonu w małym mieszkaniu

Komoda odnajdzie się również jako wielofunkcyjny mebel w salonie w małym mieszkaniu. Będzie tam pełnić podobną rolę, co w sypialni.

Po pierwsze, pomieści niezbędne bibeloty, dokumenty i inne rzeczy, które nie muszą być na widoku. Dzięki temu, że papiery i drobiazgi są schowane, pomieszczenie prezentuje się estetyczniej i schludniej.

W komodzie może się też znaleźć miejsce dla sezonowych dodatków do mieszkania, które w wielu przypadkach są problematyczne w przechowywaniu. Mowa tu o ozdobach świątecznych itp.

W małym mieszkaniu pojemna komoda jest na wagę złota! Narożny lub klasyczny model pozwoli Ci zagospodarować każdy kąt. W zależności od potrzeb i możliwości możesz przebierać pośród różnych układów komody:

  • niektóre wyposażone zostały w same wysuwane szuflady,
  • inne mają szuflady i półki z zamykanymi frontami,
  • możesz też zdecydować się na wysoki lub niski wariant, w zależności od tego, ile miejsca chcesz zająć.

Komoda to wielofunkcyjny mebel, który świetnie sprawdza się w aranżacji dużych i przestronnych, ale również małych mieszkań, w których każdy centymetr się liczy. Zwykłe i narożne komody są pakowne i pozwalają na przechowywanie wielu elementów wyposażenia mieszkania, które nie powinny być pozostawione na zewnątrz.

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl