Numery telefonów: 500 480 580, 500 530 580
img img
Sosna zwyczajna – z tego drewna tworzymy!
Sosna zwyczajna – z tego drewna tworzymy!

Sosna zwyczajna – z tego drewna tworzymy!

Dlaczego wybraliśmy sosnę zwyczajną na główny surowiec do produkcji mebli w Uroku Drewna? Doceniamy jej piękno i właściwości, które pozwalają nam tworzyć projekty funkcjonalnych mebli do Twojego domu. Drewno sosnowe daje nam fantastyczne warunki do pracy: zarówno od strony kreatywnej jak i technicznej.

Jeśli podobnie jak my, uwielbiasz meble sosnowe, zapewne chętnie dowiesz się o nich czegoś więcej. Przeczytaj nasz wpis o sośnie i jej właściwościach wykorzystywanych w przemyśle meblowym.

Sosna zwyczajna w naszym warsztacie

W naszym warsztacie króluje sosna, czyli przepiękne, pachnące i wdzięczne w obróbce drewno. Dzięki jej właściwościom jesteśmy w stanie wykonać z niej praktycznie każdy projekt:

  • łóżko drewniane,
  • szafkę nocną,
  • szafy, witryny, komody
  • czy akcesoria, jak szuflady pod łóżko.

Doceniamy wszechstronność drewna z naturalnej sosny i wykorzystujemy ją w projektach. A to jeszcze nie wszystko! Jako że produkujemy wysokojakościowe meble, istotna jest dla nas wytrzymałość i jakość surowca. Dlatego wszystkie zewnętrzne elementy szaf czy innych produktów wykonujemy z litych desek.

Co to oznacza?

Otrzymujesz od nas wyposażenie, które w doskonałej formie przetrwa całe dekady. Lite deski to 100% drewno – nie ma tu mowy o płycie wiórowej, sklejkach czy innych drewnopodobnych materiałach.

Samo drewno z prawdziwej sosny! Jak tu go nie kochać?

Dlaczego sosna?

Meble sosnowe są świetnym wyborem dla osób, które chcą wyposażyć swoje wnętrze drewnianymi meblami, ale mają ograniczony budżet. Sosna to najpopularniejsze drzewo w Polsce. Wpływa to oczywiście na jego dostępność i cenę.

To atrakcyjny surowiec również ze względu na właściwości.

  • Sosna jest lekka i jednocześnie wytrzymała.
  • To jasne drewno podatne na wybarwianie na wybrany odcień.
  • To antystatyczny surowiec idealny dla alergików i dzieci.

Dzięki tym cechom drewno sosnowe jest doskonałym materiałem do tworzenia mebli do przytulnego domu. Jest łatwe w utrzymaniu czystości, nie zbiera nadmiernie kurzu i będzie pięknym elementem domowej aranżacji na wiele lat.

Jakie możliwości daje nam sosna zwyczajna w produkcji?

Zamawiając meble sosnowe w Uroku Drewna, możesz skorzystać z wielu udogodnień. Dzięki temu, że pracujemy z drewnem sosnowym, jesteśmy elastyczni i oferujemy Ci rozmaite możliwości.

Drewno sosnowe charakteryzuje się elastycznością w obróbce, co pozwala nam na opracowywanie podstawowego projektu oraz dekoracyjnych wariantów.

Wybierz:

  • kolor wybarwienia drewna z nawet siedmiu dostępnych (wspominaliśmy, że naturalnie jasna sosna daje się odbarwiać na wybrany odcień);
  • styl frontów (dotyczy to np. szaf czy komód, gdzie możesz wybrać prosty lub ozdobny wariant);
  • kształt nóżek (wolisz okrągłe czy kwadratowe nóżki stolika nocnego?).

Wybór detali sprawia, że finalnie otrzymujesz od nas mebel idealnie dopasowany do aranżowanego wnętrza.

Też wybierasz meble sosnowe?

Jak Ci się podobają właściwości sosny? My uwielbiamy z nią pracować i doceniamy charakter, jaki nadaje aranżowanym pomieszczeniom.

Wnętrze wyposażone w drewniane meble jest przytulne i domowe, aż chce się spędzać w nim czas! Polecamy Ci meble wykonane z litych mocnych desek, które będą Twoją inwestycją na lata. Zamów je w Uroku Drewna i na kolejne sezony zapomnij o nowych zakupach.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl