Numery telefonów: 500 480 580, 500 530 580
img img
Domowy gabinet – zaaranżuj w nim drewniane biurko
Domowy gabinet – zaaranżuj w nim drewniane biurko

Domowe biuro – zaaranżuj w nim drewniane biurko

Praca w trybie home office dla wielu osób stała się codziennością. Etat w tym systemie wiąże się ze znalezieniem dla siebie przestrzeni do wykonywania zawodowych obowiązków w prywatnym mieszkaniu. Stwórz swój domowy gabinet i sprawdź jak mogą Ci w tym pomóc biurka drewniane

Sprawdź, o co musisz zadbać, aby praca w domu była wygodna i efektywna!


Wyznacz miejsce na biurko do pracy

Jak urządzić się na home office? Zacznij od wyznaczenia sobie miejsca do pracy. Aranżacja domowego biura to fantastyczny pomysł, który pomoże Ci w organizacji pracy. Trochę rutyny jeszcze nikomu nie zaszkodziło. Co więcej, rutyna może pomóc Ci w skoncentrowaniu myśli i wykonywaniu zadań.

Wiele osób pracujących na home office pracuje:

  • w przypadkowych miejscach,
  • przy kuchennym stole,
  • w łóżku z laptopem na kolanach.

Taki tryb pracy jest niezdrowy z wielu powodów. Po pierwsze nieprawidłowa postawa szkodzi Twojemu kręgosłupowi. Po drugie praca w łóżku nie pozwala Ci na skuteczne oddzielenie życia prywatnego od zawodowego. Może to wpłynąć nawet na jakość Twojego snu! Przeczytasz o tym więcej w naszym artykule o zdrowym śnie.

Zadbaj o to, aby mieć konkretne miejsce do pracy. Dzięki temu zadbasz o ważny work-life balance. Przy okazji będziesz mieć jedno miejsce, w którym trzymasz niezbędny sprzęt lub inne akcesoria do pracy. Taki zabieg sprawi, że oszczędzisz czas i będzie Ci wygodniej.

Ważnym elementem pracy w trybie zdalnym jest też odpowiednie biurko i wygodne krzesło. Z ich pomocą zadbasz o postawę podczas wykonywania zawodowych obowiązków, a także będziesz mieć miejsce do przechowywania dokumentów i sprzętu.


Wybierz drewniane biurko do home office

Aranżacja domowego biura będzie wymagała od Ciebie wykonania zaledwie kilku kroków:

  • Wybierz miejsce, w którym będzie Ci najwygodniej pracować. Miejsce do pracy w trybie home office możesz wyznaczyć w sypialni lub salonie, ważne, aby było to miejsce, w którym nikt nie będzie Ci przeszkadzał.
  • Wybierz drewniane biurko do pracy. Proponujemy Ci biurka sosnowe, które idealnie sprawdzą się podczas wielogodzinnej pracy.
  • Znajdź wygodne krzesło z oparciem i podłokietnikami oraz regulacją wysokości siedziska. Dzięki temu zachowasz odpowiednią postawę podczas pracy.
  • Pamiętaj o dobrym oświetleniu stanowiska pracy. Wybierz miejsce w pobliżu okna oraz z możliwością podłączenia lampki, która poprawi jakość Twojej pracy.

W Uroku Drewna znajdziesz mocne i stabilne biurka drewniane z drewna sosnowego. Znakomicie sprawdzają się jako meble do pokoju dziecięcego, ale także do pracy zdalnej dzięki pojemnym szafkom i szufladom.

Biurka sosnowe wyposażyliśmy w wysuwane szuflady na cichych prowadnicach rolkowych, zamykane szafki z półkami oraz wnęki, w których zmieści się nieużywany w danym momencie laptop.

Do wyboru masz dwie szerokości biurek, które dobierzesz do swojego wnętrza:

Te sosnowe biurka zaprojektowaliśmy w tym samym klasycznym i neutralnym stylu, jak pozostałe meble sosnowe. Dlatego jeśli w Twoim domu znajdują się już nasze meble, drewniane biurko fantastycznie dopasuje się do wystroju.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl